Úvodní stránkaSchwinn centrumAerobicSquash centrumFitcentrumSoláriumSolárium
 
Úvodní stránka Fitcentrum
Úvodní stránka FitcentrumPosilovna

je vybavena 30 stanovišti s moderními stroji firmy LAX a SPORT MAR na ploše 250 metrů čtverečných. K dispozici je také velké množství jednoručních činek od 2 do 40 kg.

Na jednotlivých stanovištích můžete formovat svou postavu jak s volnou zátĕží tak izolovanĕ na speciálních cihličkových strojích. Je zde i stanovištĕ pro tĕžký dřep a mrtvý tah s možností naložit na činku až 300 kg.
Aerobní zóna je vybavena rotopedy a steprem firmy LAX. Umožní vám nejen zahřát tĕlo před tréninkem, ale lze ji využít i k efektivnímu aerobnímu cvičení pro spalování tuků a budování fyzické kondice.
Na správnou techniku cvičení nepřetržitĕ dohlíží zkušení trenéři, kteří vám ochotnĕ pomohou a poradí zejména v začátcích posilovacího tréninku. Jsou připraveni i na odborné konzultace v oblasti racionální výživy.

BAR

V baru posilovny je připraveno příjemné posezení. Můžete si tu nechat namíchat proteinové či sacharidové nápoje, občerstvit se hypotonickými či klasickými nealko nápoji nebo si zakoupit nejrůznĕjší potravinové dopl?ky k nárůstu svalové hmoty či regeneraci.
Úvodní stránka Fitcentrum